Alüminyum Doğrama

Günümüzde doğrama konusunda oldukça farklı malzemelerden farklı oluşumlar mevcuttur. Bu oluşumların her birinin kendisine göre artı ve eksi yönleri bulunsa da ben gelenekçiyim, benim için en iyi ürün bildiğim ürün, bildiğim hammadde diyorsanız eğer; Alüminyum Doğrama tam size göre bir malzemedir. Özellikle hava koşullarına ve doğal korozyon sebebi ile oluşabilecek aşınmalara karşı oldukça dayanıklı olan bu malzeme uzun yıllar mekanlarınızda hayat akışınıza eşlik edecek donanıma sahip bir üründür. Ancak, yine de bulunduğunuz çevrenin iklim ve doğa koşullarına göre şartnamelerde geçen kurallara uygun üretim yapılması son derece önemlidir. Bu konuda gerekli tüm ayrıntıları Bursa halkına yüksek kalite, uygun fiyat orantısı ile sunan şirketimiz, hizmet merkezine her daim müşteri anlayışını yerleştirerek hizmet vermektedir.

Alüminyum Doğrama seçeneklerinin, yüz güldüren bir başka özelliği de yüksek veya düşük sıcaklık farklarından mekanik özelliklerini koruyor olmasıdır. Burada dikkat edilmesi gereken durum, yüksek ve geniş çerçeve aralıklarına sahip, standart dışı ölçülerde geçerli olmasıdır. Bunların yanı sıra Alüminyum profillerin, istenilen tüm ölçülerde üretim fırsatı sunabiliyor olması da özellikle mimar, müteahhit, mühendis gibi meslek dallarında görev alan kişiler için pratik bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Nilüfer Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğrama denildiğinde kullanıcıların aklında, bakım ile ilgili çeşitli soru işaretleri belirmektedir. Ancak, bu konuda herhangi bir tereddütünüz olmasın. Çünkü, alüminyum bakım olarak herhangi bir zorluk oluşturan bir malzeme değildir. Özellikle de ahşap doğramalarla kıyaslandığında son derece pratik bakım işlemleri mevcuttur. Bu konuda yapmanız gereken sadece 6 aylık süreçlerde alkalin içeren deterjanlar ile rutin silme işleminin yapılmasıdır. Ancak bu çokta gerekli bir işlem değildir zira Alüminyum Doğrama normal yağmur suyu ile bile oldukça kolay ve zahmetsiz bir şekilde temizlenebilme özelliğine sahip bir hammaddedir.

Ayrıca günümüzde doğal ortamların bozulmasından dolayı yaşanan ekolojik sorunlar bakımından düşünüldüğünde geri dönüşüm hayati bir öneme sahiptir ve sizler kapı, pencere vs gibi bölümlerde alüminyum malzeme kullanarak bu döngüde önemli bir role sahip olabilirsiniz. Çünkü alüminyum geri dönüşüm açısından oldukça uygun bir malzemedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir